Hakkımızda


 

Le Vele ev tekstili 1999 yılında kuruldu. İlk-On Tekstil'in bir dünya markasısır. Dünya markası olması bir şans değil, hedefi yakalamış olmasıdır. Dünya ölçeginde pazar takibi, rakip yaklaşımları, hedef kitle talepleri ve güncel olanı yakalayarak, modern ve gelişmiş makinelerle en iyi üretimi gerçekleştirerek bu ünvanı elde etmiştir.
 
Konusunda uzman kişilerden oluşan yönetim ve çalışan kadrosu sayesinde üretimden satışa kadar her aşamada disiplinli,temiz ve hassas bir işçilik Le Vele markasının farkını oluşturur.
 
ürün gruplarında modern ve kaliteli yastık, yorgan, alez, nevresim, yatak örtüsü, havlu gibi pek çok ürün yer almaktadır.Le Vele'nin kalite anlayışı teknolojinin insana en iyi ve en doğru şekilde hizmet etmesinden geçer.
 
Dünyada ve Türkiye'de çok yeni olan Nano teknoloji yatırımını yaparak, elyafın kaz tüyüne eş değerde inceltilerek teknolojik tüy olmasını sağlamıştır. TechnoDown ismiyle tanımlanan elyaf kullanılmış ürünler, günümüzde tercih edilen modern ve sağlıklı ürünlerin önderliğini üstlenmiştir. Le Vele'nin asla ödün vermediği ilkelerin başında kendini sürekli yenilemek ve Le Vele ürünlerini kullanan kişilerin yaşam kalitelerini yükseltmek gelir. Dünyanın tüm kıtalarında 25'den fazla ülkede Le Vele markasının tercih edilmeside bu ilkenin sonucudur.
 
Misyonumuz
 
Müşterilerimize en iyi ve doğru hizmeti sunmak, çağdaş, kaliteli ve modaya uygun tasarımlarla tüketicilerin yaşam standartlarını yükseltmek, çevreye ve insan sağlığına dost ürünlerle dünyanın bu gününe ve geleceğine duyarlı olmaktır.
 
Vizyonumuz
Tekstil sektöründeki tecrübemiz, dünya tekstil sektörü ile sürekli ve yakın ilişkilerimiz sayesinde daima yeniliklerin belirleyicisi ve uygulayıcısıyız.