TechnoDown

NANO TEKNOLOJİ SAYESİNDE BAŞARDIK

 

TechnoDown Nano Teknoloji ile üretilen çok ince, özel, eşsiz, bir elyaftır.

 

Kaz tüyünden yapılmış ürünlerinin güçlü ve üstün rakibidir. 

 

TechnoDown’ın en ayrıcalıklı özelliği elyafın, Nano Teknoloji sayesinde özel bir işleme tabi tutularak 0,5 denyeye kadar inceltilmiş olmasıdır. Böylece teknolojik olarak kaz gıdık tüyüne eşdeğerde “tüy” olma özelliği kazandırılmıştır. Bu oranda bir inceliğe sahip olduğu için sönmeyen bir kabarıklığa ulaşmıştır. Elyafın inceliği ve kabarıklığı ile, elyaf içinde oluşan odacıklar sayesinde nefes alan bir yapıya da sahiptir.Sağlıklıdır ve çok uzun ömürlüdür. Nano teknoloji ürünü TechnoDown rakiplerine oranla daha dayanıklı, daha hafif ve daha hassastır.

 

GÜVENLİ VE KOLAY KULLANIM

 

0,5 denye inceliğe sahip TechnoDown dolgulu ürünler, kullanıldıkları süre boyunca kesinlikle koku yapmaz.Çünkü TechnoDown malzeme özelliğinden dolayı bakteri üremesine izin vermez. TechnoDown kullanılmış tüm ürünlerin ortak özelliği hafifliği ve uzun zamanlı kullanımlarda koku oluşmamasıdır. Anti-alerjik ve anti-bakteriyeldir. Böcek ve mite barındırmaz. Özellikle her mevsim kullanılabilecek farklı yorgan seçeneklerinde veya farklı ergonomik yapılara göre üretilmiş yastıklarda TechnoDown ile elde edilen mevsim sıcaklıklarına uyumluluk, ürünleri de vazgeçilmez kılmaktadır.

 

ÇOK HAFİF, MÜKEMMEL SICAKLIKTA…

 

TechnoDown 0,5 denye, çok ince yapısı sayesinde sönmeyen bir kabarıklığa sahiptir. Bu sayesinde ürün içinde havanın rahatça dönebileceği odacıklar oluşmuştur.Özellikle yorganlar yatak içinde ısıyı eşit dağıtarak uyku boyunca terletmeden mükemmel ısınmayı gerçekleştirirler.

 

DİLEDİĞİNİZ ZAMAN YIKAYIN

 

Dilediğiniz zaman TechnoDown dolgu malzemesi kullanılmış ürünler 40 derecede makinede veya elde yıkanabilir.Ürünler, TechnoDown sayesinde yıkama sonrasında deformasyona uğramaz.İlk günkü özelliğini korur. Yıkama sırasında TechnoDown bir tarafa toplanmaz ve topaklanma yapmaz. Kolay ve çabuk kurur.

 

KULLANIM ALANI HER GÜN DAHA DA GENİŞLİYOR

 

TechnoDown kaz gıdık tüyüne eş değer yumuşaklıkta olmakla birlikte daha sağlıklı dolgu malzemesidir. Yorganlar, yastıklar, yatak pedleri, çok amaçlı örtüler ve daha pek çok ev tekstil ürünlerinde kullanılmaktadır. Sorunsuz ürün olan TechnoDown kullanılmış ev tekstil ürünleri, sağlıklı ve konforlu bir yaşam sunar.

Dünyanın en son, harİka teknolojİsİ İle ürettİğİmİz TechnoDown elyaf sayesİnde yastıklar kabardı, yorganlar hafİfledİ.